אודות ד"ר גורבונוס

IMG_9013-Customשלום רב לך!
שמי ד"ר מיכאל גורבונוס, DMD ,MDS

רופא שיניים

בוגר אוניברסיטת טמשוארה, רומניה בין השנים 1985-1990, מוסמך ברפואת שיניים לילדים מהאוניברסיטה הרפואית של דרום אפריקה בין השנים 1991-1994.

נשיא ומייסד האיגוד הבינלאומי לתפקוד (International Functional Association), פרופסור אורח במחלקה לאורטודנטיה באוניברסיטת טולוקה, מקסיקו, פרופסור אורח במחלקה לאורטודנטיה באוניברסיטת ברצלונה, ספרד.

ב-20 השנים האחרונות, אני מעניק טיפולי שיניים מתקדמים לילדים וטיפולים אורטודנטים לילדים ומבוגרים – בטכנולוגיות חדשניות ובהצלחה רבה. במהלך השנים פיתחתי שיטה ייחודית לטיפול בחרדה דנטלית בקרב ילדים – בעזרתה אני מסייע למאות ילדים מדי שנה לעבור את טיפולי השיניים בהצלחה, ללא פחד וללא כאבים – גם במקרים מורכבים. כנשיא ומייסד האיגוד הבינלאומי לתפקוד (IFUNA), אני פועל רבות בתחום התפקודי בארץ ובעולם, מטפל בבעיות התפתחותיות בפה, מפתח טכנולוגיות חדשניות לטיפול, מפרסם מאמרים וספרים, מרצה בכל העולם.

כרופא שיניים העוסק שנים רבות בתחום הרפואה התפקודית והשפעת תפקודי הפה והפנים על מערכות שונות בגוף, אני מטפל בשיטות מתקדמות ובאמצעים חדשניים המסייעים למטופלי להתגבר על מגוון רחב של בעיות, ומביא לשיפור משמעותי באיכות חייהם. בעזרת הידע הרחב והניסיון הבינלאומי שרכשתי אני פועל גם בזירה הבינלאומית: כפרופסור אורח במחלקה לאורטודנטיה באוניברסיטת טולוקה (מקסיקו), כפרופסור אורח במחלקה לאורטודנטיה באוניברסיטת ברצלונה (ספרד), וכנשיא האיגוד הבינלאומי לתפקוד הלסתות IFUNA .

אני מזמין אותך לפגישת ייעוץ ולבדיקה ראשונית ללא תשלום וללא התחייבות, בה תוכל ללמוד על דרכי טיפול יעילות ומקיפות בבעיה ממנה אתה סובל. לנוחותך, נוכל להיפגש באחת ממרפאותיי הקרובה למקום מגוריך.

לייעוץ ואיבחון ראשוני ללא עלות השאירו פרטים

  שם *

  דואר אלקטרוני *

  טלפון

  תוכן הודעה


  לקביעת תור: 1-800-800-091

  מרפאות שלנו ממוקמות בתל אביב ובקרית ביאליק.

  לנוחיותך, ניתן לפנות אלינו ישירות בטלפון או להשאיר פרטים בטופס ואנחנו נחזור אליך בהקדם.

  michael1

  שלום רב, שמי ד"ר מיכאל גורבונוס, נשיא האיגוד הבינלאומי לתפקוד IFUNA.

  פתחתי שיטה יחודית לטיפול בנחירות ,דום נשימה והפרעות שינה.

  השיטה משמשת כתחליף לניתוח.